Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis

  • 27 m²

Hosté města Atény si budou užívat pobyt v apartmánu Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis.

Jídla lze připravovat v kompletní kuchyni.

Hefaistův chrám je 1 km od apartmánu Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis, zatímco Muzeum Šperků Ilias Lalaounis je jen 1,1 km od ubytování. Pouze v 5 minutách chůze od stanice metra Thisseio, apartmán má rychlý přístup k Cultural Centre Hellenic Cosmos. Apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis se nachází ve čtvrti Thisseio, asi 5 minut chůze od Artopoleion a Thissio Bakery, kde se podává řada jídel. Vlakové nádraží Monastiraki se nachází 750 metrů od nemovitosti.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis
Momentum Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Momentum Apartment

89 m od ubytování
USD 149 USD 134
za noc
Modern Apartment In Athens Center, 10 Mins Walk To Plaka Historical Area
Cena pouze pro mobilní zařízení

Modern Apartment In Athens Center, 10 Mins Walk To Plaka Historical Area

8.3
Velmi dobrý 57 recenzí
125 m od ubytování
USD 100 USD 90
za noc
1Br Thiseio Charm - 10 Minutes From Acropolis
Cena pouze pro mobilní zařízení

1Br Thiseio Charm - 10 Minutes From Acropolis

9.4
Výjimečný 83 recenzí
147 m od ubytování
USD 126 USD 113
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    39 km

    Vlaková nádraží

    Thissio Railway Station
    400 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 21:00
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licence00003877606
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis apartmán umístěn?
      Apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis apartmán se nachází v blízkosti Hřbitov Kerameikos.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis patří mimo jiné Parthenón, Hefaistův chrám, Muzeum Šperků Ilias Lalaounis.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis apartmán patří restaurace Koupa Libre a Thissio Bakery, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Nabízí apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis internet?
      Ano, apartmán Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Eleftherios Venizelos
    39 km

    Vlaková nádraží

    Thissio Railway Station
    400 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Athens Thiseio Metro Stop 12 Min To The Acropolis

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít